
Kismadarat is simogattak az ovisok
Madarak és fák napja alkalmából óvodánk csoportjai a Nyíregyházi Erdészet Erdei iskolájába látogattak, ahol ehhez kapcsolódó foglalkozásokon vettek részt. A kirándulásunk két napos volt, egyik nap a Pillangó és a Maci csoportok, másik nap a Katica és a Méhecske csoportok…









