
Vándor, ki rajtam élsz, s vándorolsz, Jól gondold meg mit teszel…!”
Április 22-én, a Föld napja alkalmából iskolánkban minden osztály virágokat ültetett. A kezdeményezés célja az volt, hogy a gyerekekben erősödjön a környezettudatos szemlélet. Rádiós műsor keretében is felhívtuk a diákok figyelmét arra, milyen fontos a Föld védelme, hiszen mindannyian tehetünk…









