
BÁLOZTUNK
Január 17-én, szombaton a Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola jótékonysági bálján gyertyafény mellett is fantasztikus hangulat volt a Harangi Imre Rendezvénycsarnokban. Az intézmény minden évben megrendezi jótékonysági bálját, s a bevételt mindig az intézménybe járó…









