
Pályaorientációs nap Debrecenben
Az V. Hello szakma! – Út a jövőbe pályaválasztási kiállításra látogatott iskolánk 7-8. évfolyama szeptember 29-én. Helyszín: a Nagyerdei Stadion (Debrecen) Hétköznapi HősökA hétfői pályaorientációs napon az 1. a és 1. b osztály a nyíradonyi Katasztrófavédelmi Őrsön tett látogatást, ahova…









