Vándor, ki rajtam élsz, s vándorolsz, Jól gondold meg mit teszel…!”

Április 22-én, a Föld napja alkalmából iskolánkban minden osztály virágokat ültetett. A kezdeményezés célja az volt, hogy a gyerekekben erősödjön a környezettudatos szemlélet.

Rádiós műsor keretében is felhívtuk a diákok figyelmét arra, milyen fontos a Föld védelme, hiszen mindannyian tehetünk érte. A nap folyamán totót is kitöltöttek az osztályok, így játékosan is bővíthették tudásukat.

Kiemelten fontos számunkra, hogy bolygónk a jövő generációi számára is élhető maradjon – ennek megőrzése közös felelősségünk. Ezúton is köszönjük a felajánlott muskátlikat, amelyek színes és látványos díszei lettek iskolánk környezetének.

Antal Éva

Oszd meg a cikket: