Értékelő óra

2026. június 15-én Erdély kulturális, természeti kincseinek felfedezése (HAT-KP-1-2025/1-001091) elnevezésű tanulmányi kirándulásunk után értékelő órát tartottunk, amelynek célja volt a kirándulás eseményeinek felelevenítése, a látottak összegzése, a külhoni magyarsággal kapcsolatos ismeretek rendszerezése, bővítése, tapasztalatok átadása a 6.
évfolyamos tanulók és osztályfőnökeik részére.

Készítettünk projektmunkákat, ahol szöveges formában foglalták össze a gyerekek élményeiket, ezekből a képek közé is csatolunk.

A múzeumi látogatásokra, városnézésekre alapozva csoportmunka keretében idéztük fel a megtekintett építészeti, tárgyi és szellemi értékeket. Újra áttekintettük a megtett útvonalat, s közben személyes élményeket idéztünk fel.

Oszd meg a cikket: